Medarbeidere

Card image cap
Toralf Westermoen
Kiropraktor

Utdannet ved AECC , Bournemouth, England 1996 og har drevet kiropraktorpraksis i Vennesla siden 1997.

E-post: toralf@skansenklinikken.no

Bestill time
Card image cap
Morten Kittelsen
Fysioterapeut og Osteopat

Utdannet i Berlin, Tyskland, 1993.

Spesialist muskel og skjelett fysioterapi. Har kompetanse i ultralyd diagnostikk og har drevet med ultralyd diagnostikk siden 2014. 2018 Utdannet Osteopat ved IAO Berlin 1999 Diplom oppgave i osteopati 2015

Spesial og interessefelt: Muskel og skjelett plager i skulder, nakke og rygg.

E-post: morten@skansenklinikken.no

Bestill time
Pål Andresen
Fysioterapeut

Utdannet ved Keele University, England 1998. Utdannet ved Norsk Høyskole i Osteopati 2004. Videreutdanning i fysioterapi for barn, Høyskolen i Oslo (Oslo MET) 2011

E-post: pal@skansenklinikken.no

Bestill time
Card image cap
Bernt Usterud
Fysioterapeut

E-post: bernt@skanseklinikken.no

Bestill time
Janne Kathrine Prosgaard
Fysioterapeut

Bachelor i fysioterapi ved VIA University College Campus Holstebro, Danmark i 2010.

Har jobbet med generell fysioterapi på klinikk siden 2010.

Spesialkompetanse i fysikalsk lymfødembehandling,  2014.

Har fordypning i og interesse for nevrologisk og nevromuskulær fysioterapi, og har Bobath Advanced kurs.

E-post: janne@skansenklinikken.no

Bestill time
Rune Prosgaard
Fysioterapeut

Bachelor i fysioterapi ved VIA University College Campus Holstebro, Danmark i 2011.

Har jobbet på klinikk med generell fysioterapi siden 2011, og har drevet helprivat fysioterapi med helseforsikringsavtaler siden 2014.

E-post: rune@skansenklikken.no

Bestill time
Øystein Jørgensen
Fysioterapeut

E-post: oystein@skansenklinikken.no

Bestill time
Card image cap
Sandra Gautestad
Akupunktør MAF

Bachelor utdannet ved Høyskolen Kristiania, Oslo 2019. Hospiterte på slutten av studieforløpet på anerkjente sykehus for tradisjonell kinesisk medisin i Nanjing, Kina. Er medlem av Akupunkturforeningen og drevet egen akupunkturpraksis ved klinikken siden 2019.

E-post: sandra@skansenklinikken.no

Bestill time
Marianne Lislevand
Manuellterapeut, spesialist idrettsfysioterapi

E-post: marianne@skansenklinikken.no

Bestill time
Monica Svantesson
Psykolog

Bestill time